Nebojte se eReceptu!  
  My Vám ho zprovozníme!  
 
 
 
 

eRecept
ELEKTRONICKÝ RECEPT

  Zákonná povinnost  
  K 1. lednu 2018 vznikla povinnost předepisovat recepty pouze elektronicky. Tato povinnost se týká všech předepisujících lékařů. Z povinnosti elektronické preskripce nejsou vyjmuta žádná zdravotnická zařízení.
 
 
       
  Možnosti vystavení  
  Komunikovat s Centrálním Úložištěm Elektronických Receptů (CÚER) a předepsat e-recept v dnešní době již umožňují všechny ambulantní programy na trhu nebo je možné využít webovou aplikaci přímo od SÚKLu.
 
 
       
  Registrace a nastavení  
 

Vyřídíme Vám registraci do Centrálního Úložiště Elektronických Receptů (CÚER), zřídíme Vám SSL certifikát potřebný pro komunikaci a poté Vám pomůžeme nastavit ambulantní program tak, aby vydával eRecepty.
 

 
       
 
 Rychlá realizace
 
Vzdálená podpora
 
Komplexní servis
 

JAK VÁM ZPROVOZNÍME

eRecept

         
    Registrace do portálu  
    Během první návštěvy Vás seznámíme s eReceptem a podmínkami pro jeho používání, zkontrolujeme počítač, jeho SW vybavení a provedeme samotnou registraci do portálu SUKL. Tento krok je možný jak vzdáleně, tak i osobně v ordinaci. 
 
 
         
    Vystavení certifikátu  
    Na základě předchozího kroku Vám poštou dorazí dopis s přihlašovacími údaji, které slouží k vystavení certifikátu a aktivaci přístupů do portálu. Pokud nám tyto přihlašovací údaje poskytnete, lze tento krok vyřešit vzdáleně, příp. až během nastavení v ordinaci.
 
 
         
    Nastavení aplikace  
   

Poslední krok spočívá v samotném nastavení lékařské aplikace a otestování jeho fungování. V tuto chvíli podporujeme nejrozšířenější programy jako PC Doktor, Medicus, Amicus a Gyrus, u ostatních aplikací je nastavení po domluvě.
 

 
         
Разработка платного шаблона Joomla